۶ ماجرا و داستان عجیب درباره کسانی که زنده زنده دفن شده اند


۱۶ اردیبهشت , ۱۳۹۶
ارسال شده توسط
به اشتراک بگذارید:

همه ما به هر شیوه ای که زندگی کنیم، در نهایت با مرگ مواجه می شویم. مردن پدیده ای است که برای کسی استثنا قائل نمی شود و هر کسی آن را تجربه خواهد کرد. شاید تا به حال از خود پرسیده باشید که این امر قطعی چگونه برای ما اتفاق خواهد افتاد و ما از چه طریقی راهی جهان دیگر خواهیم شد؟ مسلما راه هایی برای مردن وجود دارند که به هیچ وجه مورد تایید ما نیستند و هیچکس دوست ندارد به آن ها دچار شود.

یکی از مواردی که همه از آن واهمه دارند، زنده زنده دفن شدن است. تصور کنید فردی که هنوز جان در بدن دارد، زیر خروارها خاک برود و به سادگی از زندگی محروم گردد. اما تمام ماجراهای این چنینی به همین سادگی تمام نمی شوند. روزگشت در این مقاله قصد دارد داستان برخی از افراد که زنده به گور شده اند را به شما اطلاع دهد.

گروهی به نام «خمرهای سرخ» که دار و دسته ای با تفکرات و ایدئولوژی مائویستی بودند، حدود ۴۰ سال پیش افراد بسیاری از ساکنان کامبوج را به قتل رسانده و حتی برخی ها را زنده زنده دفن کردند.

پس از آنکه فرزند اکتاویا هچر در سال ۱۸۹۱ میلادی درگذشت، وی به بیماری عجیبی مبتلا گشت و جانش را از دست داد. دیگر ساکنان شهر کنتاکی نیز دچار این بیماری شدند، اما پس از چند مدت توانستند از حالت کما بیرون بیایند. به همین دلیل همسر وی دست پا چه شد و قبر او را باز کرد؛ اگرچه دیگر دیر شده بود. وی جانش را از دست داده بود اما کاملا مشخص بود که در قبر خود بیدار شده و تلاش داشته خودش را نجات دهد. شوهر او مجسمه ای از همسرش ساخته که هنوز هم می توان آن را دید.

یک نفر در شهر وولوگدا، دوست خود را متقاعد کرد تا برای از بین رفتن ترس از مرگ، درون قبر بخوابد. وی روز بعد دوستش را مرده پیدا کرد. درون زمین ریزش کرد و او زنده زنده مدفون گشت.

در ماه می سال ۲۰۱۵ میلادی، یک کودک چینی پس از آنکه ۸ روز در قبرستان مدفون شده بود، توسط افراد محلی زنده پیدا شد. ظاهرا والدین او به خاطر مشکل لب شکری بودن فرزندشان را نمی خواسته اند.

در اواخر قرن ششم میلادی، هنگامی که جسد متئو وال در قبر وی قرار داده شد، یکی از حاملان افتاد و تابوت سقوط کرد. آقای متئو به طرز شگفت انگیزی بیدار شد و زنده بود. او هر سال رستاخیز خود را جشن می گیرد.

در سال ۲۰۱۵ میلادی، فردی به نام نیسی پرز در کشور هندوراس دفن گشت؛ هرچند که خانواده وی از مدفی او صداها و جیغ های عجیبی می شنیدند. هنگامی که نبش قبر انجام گرفت، مشخص شد که نیسی واقعا مرده است. با این حال بدن وی همچنان گرم بود. بعدها مشخص شد که وی زنده بوده و وضعیتش به اشتباه تشخیص داده شده است.

منابع:

list25

به اشتراک بگذارید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*


مقالات مرتبط